Dioptrické sklá do potápačských okuliarov na zákazku

Pokiaľ potrebujete dioptrické sklá na zákazku, prečítajte si prosím informácie nižšie a kontaktujte nás. Preberieme s Vami detaily a dohodneme podrobnosti zákazky tak, aby výsledkom bola maska, v ktorej budete výborne vidieť  ! 

 

Informácie :

Dioptrické vložky sú vyrobené z minerálneho skla a rovinnou plochou sa napevno pritmelujú na vnútornú stranu zorníkov potápačskej masky. Zorníky musia byť ľahko samostatne vyberateľné z masky a nesmú byť vyrobené z plastu. Zorníky s hrúbkou 4 mm majú spravidla lepšiu rovinnosť a tým sú všeobecne vhodnejšie pre dioptrickú korekciu na rozdiel od zorníkov hrúbky 3 mm, ktoré bývajú veľmi často zdeformované.


SB AQUAKON

Podľa dioptrického predpisu do diaľky pre mladšie osoby do cca 40 rokov. S touto dioptrickou korekciou sa užívateľ pozerá aj do blízka. Do cca + -2 dioptrií optická časť vypĺňa prakticky celý zorník. S rastúcimi dioptriami sa optická časť postupne zmenšuje.

aquakon


SB AQUAKON "D"

Pre krátkozrakých užívateľov podľa dioptrického predpisu do diaľky, ktorí sú zvyknutí si pri čítaní okuliare na diaľku odkladať. Dioptrická korekcia je len v hornej časti, dolná časť je bez korekcie.

 


SB AQUAKON "B"

Podľa dioptrického predpisu do blízky pre užívateľov, ktorí potrebujú okuliare iba na čítanie a do diaľky vidí dobre bez okuliarov. Dioptrická korekcia je iba v dolnej časti, horná časť je bez korekcie.

 

Výška predelu šošovky je štandartne 21 mm nad spodným okrajom rámu masky ( namenej 18 mm ), tzn. cca 26 mm ok spodného okraje samotného zorníka, šírka šošovky je 20 mm. Pre výrobu je potrebné zadať hodnotu dioptrií a prípadne očný rozostup PD – ktorý je štandartne 65 mm. 


SB AQUAKON ST28

Bifokálne prevedenie podľa 2 rôznych dioptrických predpisov do diaľky a do blízka, tzn. pre užívateľov, ktorí potrebujú rôzne okuliare na diaľku a na blízko alebo bežne nosia okuliare s bifokálnymi alebo progresívnymi (multifokálnymi) šošovkami.


 

Odporúčané masky sú :

  • Technisub - LOOK - vhodná pre bifokály
  • Technisub - LOOK 2 - vhodná pre bifokály
  • Technisub - TEKNIKA
  • Scubapro - SPEKTRA
  • Omer bandit - vhodné pre bifokály a freediving
  • Cressi BIG EYES EVOLUTION
  • Cressi EYES EVOLUTION - vhodnejšia pre bifokály

 


Cenník - jedno sklo ( Eur s DPH ) :

Typ sklá Cena
Aquakon 56.00
Aquakon - TOR 57.50
Aquakon D 61.30
Aquakon D - TOR 62.80
Aquakon B 61.30
Aquakon B - TOR 62.80
Aquakon ST28  79.80
Aquakon ST28 - TOR 79.90


Pre viac infomácií a objednanie dioptrických skiel nás kontaktujte.

 

Žiadne produkty neboli nájdené.

 


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch