Plavecké okuliare Fastskin Pure Focus Mirror, Speedo

 

logo Speedo

Najpokročilejšie a najrýchlejšie závodné okuliare Speedo pre dospelých, určené na súťažné plávanie pre skúsených plavcov.

Farba rám / zorník

 

Expedujeme do: 24 hodín
Doprava už od 3,90 €
65,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Speedo Fastskin Pure Focus Mirror sú mimoriadne pohodlné a elegantné okuliare pre špičkových plavcov, určené najmä na súťažné plávanie a preteky. Okuliare Pure Focus Mirror boli vyvinuté v spolupráci s najlepšími svetovými atlétmi a poskytujú 5% zníženie odporu oproti Fastskin Elite, vďaka čomu sú najpokročilejšími a najrýchlejšími závodnými okuliarmi v histórii. Inovatívne konštrukčné prvky zaisťujú dokonalú synergiu rýchlosti, výkonu a štýlu.
Okuliare sú schválené a certifikované medzinárodnou plaveckou federáciou FINA (Fédération Internationale de natation). Spĺňajú tak všetky medzinárodné štandardy a umožňuje štart na prestížnych pretekoch.
Zorníky sú upravené zrkadlovou vrstvou. Vďaka tomu je ich možné bez problémov využiť aj pri vonkajšom plávaní. Zrkadlové sfarbenie poskytuje ochranu proti slnku a nepríjemným odleskom od hladiny.
Okuliare majú vymeniteľný stredový mostík - v balení sú k dispozícii 3 veľkosti, ktoré sa dajú bez problémov vybrať a vymeniť.

Aké technológie sú použité?

Speedo IQfit

Technológia IQfit je založená na dlhoročnom výskume Speedo Aqualab. Je navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil tvaru očí. Maximalizuje pohodlie a minimalizuje odolnosť proti vode. Tesnenie okuliarov, pri ktorých bola využitá táto technológia dokonale kopíruje očnú kosť a jamku. Okuliare tak vyvíjajú minimálny tlak na oči, ktorý by vytváral nepríjemné kruhy či otlačenie.

Speedo Fastskin
Fastskin je označenie špičkovej rady produktov Speedo. Sú navrhnuté a určené pre závodných a výkonnostných plavcov pre dosiahnutie čo najvyššieho výkonu. Poskytujú tú najlepšiu hydrodynamiku vo vode.

Špecifikácie

  • súťažné plavecké okuliare
  • mimoriadne pohodlné (v porovnaní s inými súťažnými okuliarmi)
  • najrýchlejšie Speedo okuliare v histórii
  • najpokročilejšie Speedo okuliare
  • o 5% rýchlejšie ako Fastskin Elite
  • súčasť špičkovej rady Speedo Fastskin
  • schválené FINA

Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch