Plavecké okuliare Fastskin Elite, Speedo

logo Speedo

Plavecké okuliare Speedo Fastskin3 Elite pre závodné účely. Dokonalé tesnenie z termoplastickej gumy.

Farba rám / zorník

 

Expedujeme do: 24 hodín
Doprava už od 3,90 €
Pôvodná cena: 45,50 €
40,00 € s DPH
12% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Plavecké okuliare Speedo Fastskin Elite patria medzi špičku okuliarov od značky Speedo. Patria do elitnej rady Fastskin, ktorej hlavnou orientáciou je rýchlosť, bezpečnosť a pohodlie.

Čo naozaj môžeme vyzdvihnúť u týchto okuliarov je ergonomické tesnenie IQ FIT z termoplastickej gumy. Toto špeciálne tesnenie je profilované, to znamená, že kopíruje tvar očnicového oblúka. Nielen teda, že okuliare perfektne sedia, ale navyše sú aj príjemné na tvári a nikde netlačia. Vďaka menšiemu rámu a celkovému dizajnu sú plavecké okuliare Speedo Fastskin Elite hydrodynamické, takže dobre splývajú s tvárou a tým pádom kladú menší odpor vo vode. Očnice a rám sú vyrobené z polykarbonátu.

Nový ľahko zakrivený tvar očníc umožňuje širší rozhľad až na 180 stupňov. To ocenia hlavne pretekári pri sledovaní svojich súperov bez nutného otáčania celej hlavy.

Nosník je vymeniteľný a ľahko nastaviteľný. V balení nájdete jeden menší a jeden väčší kus. Celkovo sú teda k dispozícii 3 veľkosti nosníka. Silikónový pásik je samozrejme tiež nastaviteľný. Na zadnej strane je natlačená stupnica v cm, podľa ktorej ľahko spoznáte vaše nastavenie v prípade, že plavecké okuliare niekomu požičiate.

Technológia IQfit vychádza z dlhoročných výskumov. Je navrhnutá tak, aby sa okuliare dokonale prispôsobili tvaru hlavy. Tesnenie sa dokonale priľne a nepôsobí takmer žiadny tlak na tvár, takže po plávaní nebudete mať žiadne otlaky. Technológia maximalizuje pohodlie a minimalizuje odpor vody.

UV filter pohlcuje škodlivé UVA a UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť poškodenie zraku. Okuliare s UV filtrom sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné plávanie.

Antifog je vrtsva proti zahmlievaniu vnútra očníc. Táto vrstva výrazne obmedzuje zahmlievanie okuliarov. Po použití okuliare iba vypláchnite čistou vodou a nechajte vyschnúť.

Široký zorný uhol. Okuliare majú rozšírený zorný uhol, vďaka ktorému máte väčší rozhľad a lepšie môžete sledovať okolie.

Púzdro na okuliare - súčasťou balenia je vrecko na okuliare. Vrecko je vyrobené z ľahkého sieťovaného materiálu. Sáčok chráni okuliare pred poškriabaním pri prenášaní alebo skladovaní.


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch