STAR ELITE potápačská maska, Mares

logo Mares

Pevná, mimoriadne kvalitna a odolná freedivingová potápačská maska STAR ELITE s kamuflážou určená aj na spearfishing.

Dostupnosť : Skladom
Doprava už od 3,90 €
Pôvodná cena: 55,00 €
49,50 € s DPH
10% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Okrem charakteristických vlastnosti klasickej masky ponúkajú potápačské okuliare Star Elite aj špeciálny objektív, ktorý dokonale Vaše oči ukryje.
Táto vlastnosť masky sa ocení najmä pri spearfishingu, pretože vodné živočíchy pri blízkom pohľade predátora jednoducho prchnú. Práve špeciálny objektív masky Star Elite zabraňuje tomuto reflexu a môžete sa tak stať lepším pozorovateľom.

Špecifikácia

Široké zorné pole - výskumný tím vývojového a dizajnového oddelenia Mares urobil niekoľko počítačových simulácii o komplexnej štúdii rôznych typov ľudskej tváre. Výsledkom sú masky, ktoré dobre priliehajú na tvár a kombinujú neuveriteľný komfort a široké zorné pole.

Pracky na tele masky - upevnenie praciek priamo na tele masky robia z masky viac hydrodynamickú záležitosť, pretože popruhy držia bližšie k hlave. Okrem toho napätie pôsobiace na remienku tlačí viac na telo masky než na samotný rám, čím sa znižuje tlak na samotný rám.

Zmenšený vnútorný objem - pri nádychovom potápaní je vnútorný objem masky nesmierne dôležitý a nižší objem zabezpečuje ľahšie vyrovnanie. Vďaka starostlivo prevedenom dizajne MARES opimalizoval pomer medzi vnútorným objemom, zorným polom a samotným pohodlím


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Dubnici n/V.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch