STAR potápačská maska, Mares

logo Mares

Freedivingová Maska STAR spája všetky technologické riešenia prístupné na trhu z maskami.

Farba

 

Dostupnosť : variant skladom
Doprava už od 3,90 €
Pôvodná cena: 39,00 €
35,10 € s DPH
10% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Vhodnými technologickými riešeniami podporovaná maska STAR.
Ergonomické pracky s dvojitými tlačidlami sú veľmi jednoduché na nastavenie.
Geometria masky Star bola vyvinutá tak, aby výrazným spôsobom znížila vzdialenosť medzi objektívom a očami, zároveň pracuje s uhlom skla a konštrukciou tela masky nosu.
Ďalej ponúka široké zorné pole s najmenším možným objemom.
V porovnaní s ďalšími maskami v odvetví potápačské okuliare STAR majú dvojitý objektív stereoskopického videnia s výrazne redukovaným priestorom medzi objektívom a priestorom pre nos.
To umožňuje lepšie videnie a vnímanie vzdialeností.

Špecifikácia

Široké zorné pole - výskumný tím vývojového a dizajnového oddelenia Mares urobil niekoľko počítačových simulácii o komplexnej štúdii rôznych typov ľudskej tváre. Výsledkom sú masky, ktoré dobre priliehajú na tvár a kombinujú neuveriteľný komfort a široké zorné pole.

Voliteľné optické šošovky - sklá "-1" až -5" sa dajú veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.

Kamufláž - stala sa pre lovcov rýb (spearfishing) najdôležitejším prvkom, vďaka špeciálnej technológii rozloženia skla a silikónu je teda maska STAR vhodná aj pre samotný lov rýb.

Pracka na tele masky - upevnenie praciek priamo na tele masky robia z masky viac hydrodynamickú záležitosť, pretože popruhy držia bližšie k hlave. Okrem toho napätie pôsobiace na remienku tlačí viac na telo masky než na samotný rám, čím sa znižuje tlak na samotný rám.

Zmenšený vnútorný objem - pri nádychovom potápaní je vnútorný objem masky nesmierne dôležitý a nižší objem zabezpečuje ľahšie vyrovnanie. Vďaka starostlivo prevedenom dizajne MARES opimalizoval pomer medzi vnútorným objemom, zorným polom a samotným pohodlím.


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Dubnici n/V.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch