STAR LIQUIDSKIN potápačská maska, Mares

logo Mares

Maska s malým vnútorným objemom vhodná na freediving - technológia LiquidSkin.

Farba

Farba lícnice a rámu

 

Dostupnosť : variant skladom
Doprava už od 3,90 €
Pôvodná cena: 59,00 €
53,10 € s DPH
10% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Maska Star LiquidSkin
Vhodnými technologickými riešeniami podporovaná maska STAR. Ergonomické pracky s dvojitými tlačidlami sú veľmi jednoduché na nastavenie. Geometria masky Star bola vyvinutá tak, aby výrazným spôsobom znížila vzdialenosť medzi objektívom a očami, zároveň pracuje s uhlom skla a konštrukciou tela masky nosu. Ďalej ponúka široké zorné pole s najmenším možným objemom. V porovnaní s ďalšími maskami v odvetvípotápačské okuliare STAR majú dvojitý objektív stereoskopického videnia s výrazne redukovaným priestorom medzi objektívom a priestorom pre nos. To umožňuje lepšie videnie a vnímanie vzdialeností.

Technológia LiquidSkin
Vďaka technológií Liquidskin potápačské okuliare Star Liquidskin ponúkajú špeciálny silikón, ktorý je na povrchu tvrdší, zdvojený a vo vnútri mäkkší a vďaka týmto vlastnostiam je jednoducho omnoho odolnejší než ostatné masky vyrobené z bežného silikónu. Samotná maska má potom predĺženú životnosť. Nový tip silikónu je súčasne aj ochranou proti zahmlievaniu

Exkluzívna dvoj silikónová technológia - kombinácia dvoch rôznych typov silikónov poskytuje jedinečný komfort. Časť masky, ktorá prilína k tvári, je zo silikónu, ktorý je o 45% mäkší a o 270% elastickejší ako ten, ktorý je využívaný inými výrobcami - koniec otlačkom na tvári po každom ponore. Podporná silikónová štruktúra lícnice je naopak zo silikónu o 30% tvrdšieho. Vyrovnávanie tlaku v ušiach je teraz oveľa jednoduchšie vďaka super mäkkej nosovej časti na maske. S hmotnosťou len 190g môžete ľahko zabudnúť, že ju máte na tvári. Samozrejmosťou je tvrdené sklo. Ergonomické pracky pre veľmi jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s maskou.

  • Široké zorné pole - výskumný tím vývojového a dizajnového oddelenia Mares urobil niekoľko počítačových simulácii o komplexnej štúdii rôznych typov ľudskej tváre. Výsledkom sú masky, ktoré dobre priliehajú na tvár a kombinujú neuveriteľný komfort a široké zorné pole.
  • Voliteľné optické šošovky - sklá "-1" až -5" sa dajú veľmi rýchlo a jednoducho vymeniť.
  • Kamufláž - stala sa pre lovcov rýb (spearfishing) najdôležitejším prvkom, vďaka špeciálnej technológii rozloženia skla a silikónu je teda maska STAR vhodná aj pre samotný lov rýb.
  • Pracka na tele masky - upevnenie praciek priamo na tele masky robia z masky viac hydrodynamickú záležitosť, pretože popruhy držia bližšie k hlave. Okrem toho napätie pôsobiace na remienku tlačí viac na telo masky než na samotný rám, čím sa znižuje tlak na samotný rám.
  • Zmenšený vnútorný objem - pri nádychovom potápaní je vnútorný objem masky nesmierne dôležitý a nižší objem zabezpečuje ľahšie vyrovnanie. Vďaka starostlivo prevedenom dizajne MARES opimalizoval pomer medzi vnútorným objemom, zorným polom a samotným pohodlím.


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Dubnici n/V.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch