2 mm NIXIE SHORTY neoprénový oblek dámsky, Bare

logo Bare

Tenký oblek krátkeho strihu so zadným zipsom vyrobený z „S-Flex Full-Stretch“ neoprénu. Oblek je určený pre ženy pre potápanie v teplých vodách, prípadne pre rôzne pohybové aktivity vo vode.

Veľkosť

Farba

 

Expedujeme do: 24 hodín
Doprava už od 4,20 €
Pôvodná cena: 95,00 €
86,00 € s DPH
10% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

2mm NIXIE SHORTY neoprénový oblek
Krátky oblek, ktorý využíva novú S-Flex Full-Strech technológiu. Tento koncept vychádza z myšlienky „správna pružnosť na správnom mieste“ a robí túto novú redizajnovú modelovú radu veľmi špeciálnou. Vyznačuje sa bezkonkurenčnou pružnosťou a komfortom.

S-Flex Full-Strech
Tento nový koncept je kombináciou troch rozdielnych typov „full-strech“ (pružných po celej dĺžke) materiálov. Koncept začína s Bare Fit, ktorý je základom každého Bare obleku. Bare Fit využíva ergonomický dizajn obleku, ktorý tvoria komplexne vytvarované telo s anatomickými končatinami. Ďalej pokračuje cez vybrané zóny, ktoré ovplyvňujú výkon obleku.

Na najviac namáhané zóny obleku sú aplikované vrstvy špeciálnej tkaniny s vysokou flexibilitou. Vďaka umiestneniu rôznych typov tkaniny do vybraných častí oblekov sa rad Nixie vyznačuje výnimočným komfortom, trvácnosťou a prispôsobením sa na tele potápača. Sú ideálne obleky pre potápanie v tropických vodách, ale aj pre širokú škálu rôznych vodných športov.

Bare Fit
Ako u každého Bare obleku, aj modelový rad Velocity ponúka BARE-FIT, čo predstavuje ergonomicky vytvarovanú 3D šablónu tela pre dosiahnutie optimálneho pohybu.

Full Stretch neoprén
Oblek je zhotovený z najnovšieho vysoko elastického neoprénu, ktorý je umiestený paneloch rôzneho stupňa pružnosti. Vďaka týmto paneloch, ktoré sú rozložené v rôznych exponovaných častiach sa oblek ľahko a pohodlne oblieka a vyzlieka. Celá hrúbka neoprénu poskytuje nevídanú pružnosť, mobilitu a komfort.

Bare tesniaci systém
Vysokú tepelnú ochranu Bare oblekov sa zabezpečuje prostredníctvom legendárneho Bare tesniaceho systému, ktorý zahŕňa vystužené zipsové tesnenie, manžety na predlaktí a predkolení a komfortné tesnenie na golieri. Tento systém sa využíva vo všetkých ostatných modelových radoch Bare oblekov.

Oblek je ideálny pre všetkých nadšencov vodných športov, ktorí za bezkonkurenčný komfort a vysoký výkon sú ochotní si trochu priplatiť.

Vlastnosti produktu:

  • komfortne tvarovaný 2mm Glideskin golier s 360° zapínaním na Velcro suchý zips minimalizujúci prenikanie vody cez krk/zips
  • odolný dorzálny zips s priliehavou vnútorne tesniacou chlopňou
  • hladké podpazušie pre maximálne pohodlie
  • pútko v základni zipsu pre ľahšie obliekanie
  • priliehavé Glideskin manžety na členkoch a zápästiach
  • anatomický upravená šablóna pre 3D dokonale padnutie
  • pohodlné a ploché švy

Materiál:

  • 2mm S-Flex Full-Stretch neoprén v oblasti trupu

klikni

>>   Návod - ako sa správne odmerať   <<


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch