počítač D4i black + tlaková sonda, Suunto

logo Suunto

Zdokonalený dekompresný potápačský počítač nabitý funkciami v štýlovom puzdre vo veľkosti hodiniek. Ponúka možnosť bezdrôtového merania tlaku plynu, ako aj výpočet zostávajúceho času ponoru na základe úbytku dýchacieho plynu.

Expedujeme do: Bazar
DOPRAVA ZDARMA
Pôvodná cena: 785,00 €
390,00 € s DPH
50% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Stav :

- takmer nepoužívaný

- v počítači aj v sonde sú nové batérie

- predáva sa splu počítač aj sonda

- v prípade záujmu volajte +421 903 545 130


SS018551000

Suunto D4i je všestranný náramkový počítač vychádzajúci z
overených vlastností svojho predchodcu Suunto D4. Suunto D4i disponuje vylepšenými inteligentnými funkciami, inovatívnym „free dive“ módom, algoritmom Suunto RGBM Deep Stop a navyše bezdrôtovým meraním tlaku plynu vo fľaši a odhadom zostávajúceho vzduchového času.
Je určený pre nádychové potápanie a potápanie s prístrojom.

Bezproblémové monitorovanie tlaku vo fľaši
Suunto D4i obsahuje voliteľnú bezdrôtovú integráciu plynu pre jednoduché sledovanie tlaku dýchacieho plynu v potápačskej fľaši. Rýchlym pohľadom na zápästie získate informáciu o aktuálnom tlaku plynu vo fľaši v baroch, ako aj údaj o hodnote tzv. „dispozičného času“, ktorý je založený na kalkulácii úbytku tlaku plynu vo fľaši a aktuálnej spotreby dýchacieho plynu v závislosti od hĺbky.

Podeľte sa o svoje potápačské zážitky so svetom
S Movescount aplikáciou sa môžete podeliť o svoje tipy na zaujímavé potápačské lokality a spojiť sa s ostatnými potápačmi z celého sveta.

Jednoduché ovládanie
Ľahko čitateľný matrix displej a elektro-luminiscenčné podsvietenie umožňujú jasné a zreteľné zobrazovanie dôležitých údajov o ponore vrátanie hĺbky, času ponoru a dekompresného statusu.

Všestranné režimy
V módoch Air a Nitrox, prístroj zobrazuje aktuálnu a maximálnu hĺbku, aktuálny čas, čas ponoru a dekompresný čas, teplotu. Zvukové a vizuálne alarmy pre hĺbku a čas varujú, keď nastane čas pre výstup. V nitroxovom móde si užívateľ môže predĺžiť čas pod vodou pomocou nastavenia obsahu kyslíka v dýchacej zmesi medzi 21% až 50% a nastaviť parciálny tlak kyslíka medzi 0.5 až 1.6 bar.
Funkcia bezdekompresného plánovača napomáha naplánovať ponor. Vložením plánovanej maximálnej hĺbky ponoru, Suunto D4i zobrazí ako dlho môžete potápať bez toho, že by ste museli prevádzať dekompresné zastávky.

Freedive režim
S inovatívnym módom Freedive, Suunto D4i vám poskytuje presnú hĺbku, zaznamenaný čas, ako aj alarmy. Suunto D4i je naprogramovaný, aby zaznamenával hĺbku 3x za sekundu z dôvodu zaistenia presnosti údaja o maximálnej hĺbke, ktorú ste dosiahli.

Flexibilný dekompresný model
Suunto D4i využíva Suunto RGBM (Reduced Gradient Bubble Model) Deep Stop algoritmus pre dekompresné výpočty, ktorý umožňuje nepretržitú dekompresiu pre optimalizáciu výstupového času. Používaný algoritmus pre dekompresnú kalkuláciu je možné prispôsobiť pomocou individuálneho/výškového nastavenia. Tento algoritmus rovnako umožňuje zvoliť si medzi tradičnými bezpečnostnými zastávkami (Safety Stops) alebo hlbokými zastávkami (Deep Stops). Hlboké zastávky sú dekompresné zastávky, ktoré sa prevádzajú hlbšie ako tradičné zastávky s cieľom minimalizovať tvorenie mikrobublín.

Plánovanie a prezeranie
Pomocou zabudovaného plánovača ponorov si môžete ešte pred vstupom do vody vyskúšať následné ponory, zobraziť bezdekompresné časy pre rôzne hĺbky. Po ponore si môžete ľahko prenášať údaje o ponore do svojho PC pre ďalšiu analýzu pomocou voliteľného Suunto DM4 softvéru, ktorý zahŕňa detailný denník s grafickým zobrazením všetkých ponorov.

Byť „IN“
Moderný štýlový dizajn sa prejavuje nie len v stvárnení samotného puzdra hodiniek, ale aj v podobe širokej ponuky rôznych farebných prevedení remienkov. Kombinujte a zlaďte si svoj vzhľad s farebnou ponukou nových remienkov. Vyberte si z modrej, žltej, červenej alebo čiernej. Ak máte pocit pre zmenu, dokúpte si dodatočný remienok pre individuálne prispôsobenia svojho Suunto D4i prístroja. Suunto D4i je k dispozícii s bielym telom a čiernym remienkom.

Kľúčové vlastností a funkcie Suunto D4i:

  • voliteľná plynová integrácia – aktuálny tlak plynu a zostávajúci vzduchový čas
  • podrobné grafické záznamy a informácie ponorov na svojom laptope pomocou Suunto DM4 s Movescount
  • kontinuálna dekompresia s algoritmom Suunto RGBM
  • užívateľský príjemný dizajn s ľahko čitateľným matrix displejom
  • tri režimy potápania: Air (vzduch), Nitrox, Freedive (nádychové potápanie)
  • zabudovaný plánovač ponorov
  • výber z voliteľných farebných remienkov

 

Údaje o tlaku a spotrebe dýchacieho plynu bezdrôtovo prenáša na zápästie do Suunto potápačských počítačov, ktoré disponujú funkciou bezdrôtovej integrácie plynu.
Suunto Tank Pressure Transmitter je bezdrôtový snímač a vysielač, pomocou ktorého je možné monitorovať tlak vo fľaši a údaje spotreby plynu v rovnako čase ako hĺbku a čas a to priamo z vášho zápästia.
Vysielač umožňuje cez kompatibilný potápačský počítač zobrazovať odhad zostávajúceho vzduchového času po celú dobu ponoru.
Spotreba plynu v reálnom čase je uložená v pamäti počítača, takže môžete sledovať svoju spotrebu od ponor ku ponoru.
Údaje o tlaku sú zobrazené číselne a graficky na displeji potápačského počítača.

Životnosť batérie je asi 2 roky (pri 100 ponoroch ročne).

Kľúčové vlastností a funkcie Suunto Tank Pressure Transmitter:

  • kompatibilný so Suunto D9tx, D6i, D4i, D9, HelO2, Vytec DS a Vyper Air
  • bezdrôtový prenos dát o tlaku plynu a jeho spotrebe do potápačského počítača
  • životnosť batérie okolo 2 rokov (pri 100 ponoroch za rok)


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch