Kurzy potápania

Potápačské centrum ALTIRA je súčasťou svetovej potápačskej agentúry TDI SDI, ktorá znikla v apríli roku 1994 ako tretia agentúra technického potápania na svete.
Jeho zakladateľmi boli Bret Gilliam a Mitch Skaggs. Dnes patrí ku trojici najväčších a najúspešnejších certifikačných agentúr v oblasti technického potápania.
Pre bližšie informácie o kurzoch nás kontaktujte na čísle +421 903 545 130, pozrite si harmonogram kurzov

Začíname s potápaním
Začíname s potápaním

Začnite svoje dobrodružstvo pod vodnou hladinou s nami - ponúkame profesionálne vedenie, individuálny prístup a najmodernejšie výukové programy.
Alebo si chceš potápanie len vyskúšať ? Prípadne darovať nevšedný zážitok ? Využije naše zoznamovacie ponory v bazéne alebo na otvorenej vode.

Zobraziť
Chcem sa zdokonaliť
Chcem sa zdokonaliť

Máte za sebou základný kurz a radi by ste získali širšie znalosti z oblasti potápania ? Zaujímate sa o bezpečnejšie potápanie a o širšie spektum zážitkov z vodného prostredia ?

Zobraziť
Kurzy profesionálne
Kurzy profesionálne

Chcete sa potápaniu venovať na profesionálnej úrovni? Premýšľate o kariére potápačského inštruktora? Nasledovné kurzy sú nevyhnutnou prípravou.

Zobraziť
Freediving a šnorchlovanie
Freediving a šnorchlovanie

Šnorchlovanie a jeho vyššia forma - freediving sa stali obľúbenými dovolenkovými a športovými aktivitami posledných rokov. Lákadlom pri šnorchlovaní sú intenzívne zážitky, kedy môžete sledovať život pod vodou v atraktivnom - najčastejšie morskom prostredí.

Zobraziť
Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch