1. stupeň 82X, Mares

logo Mares

Vysoko výkonný, otočný I. stupeň so 4 radiálnymi LP portmi a jedným vertikálnym.

Typ

 

Expedujeme do: 4-5 dní
DOPRAVA ZDARMA
Pôvodná cena: 395,00 €
339,00 € s DPH
14% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Vysoko výkonný I. stupeň vybavený najnovšou technológiou AUTO SEALING, ktorá ho chráni pred vniknutím vody. Otočný I. stupeň so 4 radialnými LP portmi a jedným vertikálnym.

I. stupeň 82X

  • otočná hlava
  • PVD povrchová ochrana
  • DFC na všetkých stredotlakových výstupoch
  • optimalizované usporiadanie výstupov
  • AST - prvý stupeň so suchým systémom (nachádza sa u šrobenia)
  • INT - DIN
  • ACT ventil

V prípade potreby je možnosť doplnenia u pružinovej časti I. stupňa o suchý CWD piestový DRY KIT pre dosiahnutie maximálnej ochrany pred nečistotami a zároveň ako najdokonalejšej ochrany proti zamŕzaniu I. stupňa.

TECHNOLÓGIE I. STUPEŇ


ACT ventil

Nový ventil v "X" prvých stupňoch má predĺženú životnosť o neuveriteľných 600 % a to aj vo veľmi náročných a extrémnych podmienkach.


DFC - Dynamic Flow Control pri všetkých výstupoch

 

Vôbec po prvý krát sú všetky stredotlakové výstupy opatrené patentovaným systémom DFC (Dynamic Flow Control), ktorý zaručuje extrémne nízky pokles stredotlaku vo fáze nádychu a tým plynulú dodávku vzduchu a to v akejkoľvek hĺbke.

(Patent Mares) Pri každom nádychu poklesne u väčšiny automatík stredotlak o viac než 2 bar. DFC Systém minimalizuje pokles stredotlaku, ku ktorému dochádza počas fázy nádychu vo všetkých prvých stupňoch a ktorý zosiluje s narastajúcou hĺbkou a stúpajúcim prietokom vzduchu. Nádychový odpor sa vďaka DFC výrazne zníži hlavne v prípade hlbokých ponorov a za extrémnych podmienok. Dodatočný odpor medzi stredotlakovou komorou a komorou pružiny stopru, ktorá vedie priamo k otvoru stredotlaku pre druhý stupeň zabraňuje vytváraniu náporového tlaku. K odstráneniu tlaku v komore pružiny stopru a k optimalizácii odozvy využíva DFC pre prúdenie vzduchu k druhému stupňu Venturiho efekt. Charakteristickým znakom membránových automatík Mares je extrémne nízky pokles stredotlaku - najviac o 0,2 bar. Tejto vynikajúcej vlastnosti bolo dosiahnuté práve vďaka konštrukčnému patentu DFC - Dynamic Flow Control. Ako aj u predchodcu MR 52 sú DFC systémom osadené dva stredotlakové výstupy, to znamená primárny II. stupeň a octopus.


AST - auto sealing technology

- uchováva prvý stupeň suchý, spoľahlivosť bez kompromisov
- systém je automaticky aktivovaný vzduchom
- testovaný s kyslíkom a pri nízkych teplotách v náročných podmienkach
- patentovaný systém


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch