5mm NIXIE FULL neoprénový oblek dámsky, Bare

 

logo Bare

Polosuchý oblek v strihu kombinézy so zadným zipsom vyrobený z 5mm „S-Flex Full-Stretch“ neoprénu. Oblek je určený pre ženy pre potápanie v mierne chladných vodách.

Veľkosť

Farba

 

Expedujeme do: 24 hodín
DOPRAVA ZDARMA
390,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

5mm NIXIE FULL neoprénový oblek dámsky
Ženský polosuchý oblek v strihu kombinézy, ktorý obsahuje novú Full-Strech technológiu. Tento koncept vychádza z myšlienky „správna pružnosť na správnom mieste“ a robí túto novú redizajnovú modelovú radu Nixie veľmi špeciálnou. Vyznačuje sa bezkonkurenčnou pružnosťou a komfortom.

Full-Strech
Tento nový koncept, použitý iba pre obleky radu Velocity, je kombináciou troch rozdielnych typov „full-strech“ (pružných po celej dĺžke) materiálov. Koncept začína s Bare Fit, ktorý je základom každého Bare obleku. Bare Fit využíva ergonomický dizajn obleku, ktorý tvoria komplexne vytvarované vzory s kĺbovými ramenami a nohami. Ďalej pokračuje cez vybrané zóny, ktoré ovplyvňujú výkon obleku. Umiestením rozdielne pružných tkanín v rôznych častiach obleku robí z modelového radu Nixie výnimočné flexibilný, príjemný a veľmi pohodlný oblek.

Bare Fit
Ako u každého Bare obleku, aj modelový rad Velocity ponúka BARE-FIT, čo predstavuje ergonomicky vytvarovanú 3D šablónu tela pre dosiahnutie optimálneho pohybu. Čo v praxi znamená, že oblek má anatomicky vytvarované telo, ruky, kolená a lýtka, vďaka ktorým ponúka oblek dobré prispôsobenie na tele, veľkú pohyblivosť a vysoký komfort pri nosení.

S-Flex Full Stretch neoprén
Oblek je zhotovený z najnovšieho vysoko elastického neoprénu, ktorý je umiestený paneloch rôzneho stupňa pružnosti. Vďaka týmto paneloch, ktoré sú rozložené v rôznych exponovaných častiach sa oblek ľahko a pohodlne oblieka a vyzlieka. Celá hrúbka neoprénu poskytuje nevídanú pružnosť, mobilitu a komfort.

Bare tesniaci systém
Vysokú tepelnú ochranu Bare oblekov sa zabezpečuje prostredníctvom legendárneho Bare tesniaceho systému, ktorý zahŕňa vystužené zipsové tesnenie, manžety na predlaktí a predkolení a komfortné tesnenie na golieri. Tento systém sa využíva vo všetkých ostatných modelových radoch Bare oblekov.

Oblek je ideálny pre všetkých nadšencov vodných športov, ktorý za bezkonkurenčný komfort a vysoký výkon sú ochotný si aj priplatiť. Oblek je možné kombinovať s Bare vestami rôznej hrúbky pre dodatočnú tepelnú ochranu.

Vlastnosti produktu:

 • komfortne tvarovaný 5mm Glideskin golier s 360° zapínaním na Velcro suchý zips minimalizujúci prenikanie vody cez krk/zips
 • odolný dorzálny zips s priliehavou vnútorne tesniacou chlopňou
 • hladké podpazušie pre maximálne pohodlie
 • pútko v základni zipsu pre ľahšie obliekanie
 • protekt ochrana kolien poskytujúca novú generáciu ochrany pred opotrebovaním a zároveň zvyšujúca životnosť obleku
 • anatomický upravená šablóna pre 3D dokonale padnutie
 • anatomicky tvarované ramená, kolená a lýtka
 • pohodlné a ploché švy
 • dvojité lepenie s konštrukciou Secure-Lock, ktoré zlepšuje izoláciu a znižuje prenikanie vody
 • vnútorné priliehavé manžety na predlaktiach a lýtkach obmedzujúce vnikanie vody
 • odolné zipsy v oblasti členkov pre jednoduchšie obliekanie
 • 16 veľkostí

Materiál:

 • 5mm S-Flex Full-Stretch neoprén v oblasti trupu a končatín
 • 5mm materiál Glideskin na golieri

klikni

>>   Návod - ako sa správne odmerať   <<


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch