Konzola Combo 2 (tlakomer + hĺbkomer), Apeks

 

logo Apeks

Apeks Combo 2 (tlakomer + hĺbkomer) integruje manometer a hĺbkomer do jedného kompaktného systému.

Expedujeme do: 1 dňa
DOPRAVA ZDARMA
217,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Apeks Combo 2 (tlakomer+hĺbkomer) je konzola, ktorá kombinuje v sebe veľmi presný tlakomer a hĺbkomer. Prístroje sú zasadené v malej štýlovej konzole. Prístroje zreteľne zobrazujú hodnoty tlaku a hĺbky na číselníku s fosforeskujúcim pozadím pre ľahšie odčítanie údajov aj za zníženej viditeľnosti.

Tlakomer spoľahlivo pracuje na princípe Bourdonovej trubice, ktorý poskytuje potrebné informácie o množstve vzduchu v tlakovej nádobe. Prístroj sústavne meria tlak, pričom príslušný údaj zobrazí na stupnici od nula do 360 bar. Ciferník manometra bol navrhnutý s dôrazom na čitateľnosť (prehľadné usporiadanie, veľké čierne čísla na fosforeskujúcom podklade), vďaka čomu sú údaje na ňom zreteľné aj pri zníženej viditeľnosti.

V hornej časti konzoly je zasadený hĺbkomer, ktorý zobrazuje hĺbkové údaje v rozsahu od 0 do 70m. na fosforeskujúcom ciferníku pomocou vnútorného mechanizmu merania hĺbky.

Oba prístroje spĺňajú štandardy smernice EN 250. Podobne ako ostatné Apeks konzoly, je aj tento prístroj k dispozícii v troch farebných verziách.

Tlakomer

  • pracovný tlak: 300 bar
  • rozlíšenie: ± 5 bar
  • fosforeskujúci číselník

Hĺbkomer

  • rozsah: 0-70m
  • fluoreskujúce pozadie

Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch