Počítač Descent™ Mk2i, Titanium Carbon Gray, Black Band - obsolete, Garmin

logo Garmin

Potápačské, SMART a multišportové GPS hodinky sa zafírovým sklom a sonarovou technológiou Subwave ™ - aj variant s vysielačom T1

Variant

 

Dostupnosť tohto tovaru si u nás overte.

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

 

Garmin Descent Mk2i je potápačský počítač v podobe klasických hodiniek, ktorý ponúka funkcie všestranného GPS športtesteru, mapovej GPS navigácie a chytrých hodiniek s vynikajúcou výdržou a odolnosťou. Freediving alebo prístrojové potápanie, potápanie s kyslíkom alebo zmesami, jednoduché plánovanie ponorov s výpočtom celkového potrebného času, vrátane dekompresných časov a hĺbok, merania srdcového tepu pod vodou pomocou optického merania alebo pomocou hrudných pásov, orientácia pod vodou pomocou 3D kompasu, zvukové a vibračné alarmy , podsvietený displej, funkcia ukladania miesta ponoru a vynorenie.
Tlaková sonda - tank pod  T1 nie je nutnou súčasťou počítača - môžte ale zakúpiť set počítač + tlaková sonda.

 • farebný chroma displej s uhlopriečkou 1,4 "
 • zafírové sklíčko
 • sonarová technológie Subwave ™
 • zobrazenie podrobných máp priamo na displeji
 • elegantné a odolné do náročného prostredia
 • všestranné športové a voľnočasové využitie
 • možnosť prepojenia so satelitným komunikátorom InReach
 • výdrž batérie až 3 týždne v režime chytrých hodiniek
 • odolné pre ponory do 100m podľa normy EN 13319

;

INTEGRÁCIA VZDUCHU
Spárujte s vysielačom Descent T1 pre integrované monitorovanie tlaku až v 5 fľašiach pomocou sonarovej dátovej siete SubWave™.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE - Stopky s upozornením na čas, po ktorý je zakázané lietať s možnosťou zobrazenia na ciferníku hodiniek

REŽIMY POTÁPANIA - aa výber máte niekoľko režimov ponoru ako potápanie s jedným plynom, s viacerými plynmi (vrátane nitroxu a trimixu), s hĺbkomerom, nádychové potápanie (Apnoe), lov s nádychovým potápaním (Apnoe Hunt / Spearfishing) a rebreather s uzavretým okruhom (CCR).

ZÁZNAMY PONOROV + POVRCHOVÉ MULTI-GNSS - automatický záznam potápačských aktivít, pamäť až na 10,000 ponorov, GPS záznam miesta ponoru a vynorenie - alebo sledujte svoje vstupné a výstupné body pomocou pokročilej satelitnej lokalizácie. Zobrazenie miest ponorov v denníku Garmin Connect ™.

PLÁNOVANIE PONOROV V POČÍTAČI - intuitívne a jednoduché plánovanie ponorov priamo na displeji hodiniek. Aplikácia pre plánovanie ponorov okamžite poskytuje informácie o celkovom čase potrebnom pre uskutočnenie ponoru, vrátane výpočtu dekompresných prestávok.

INFORMÁCIE POČAS PONORU - intuitívne prostredie so zobrazením: hĺbky, času ponoru, teploty, NDL / TTS, pomeru zostupu / výstupu, zmes, PO2, N2 záťaž, informácie o dekompresných zastávkach a ďalšie.

HUDBA - synchronizujte si do hodiniek playlisty z vybraných hudobných streamovacích služieb, napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®, pripojte ľubovoľná Bluetooth slúchadlá a počúvajte aj bez telefónu. Do hodiniek Descent MK2 sa zmestí až 2000 skladieb.

APLIKÁCIE PRE ŠPORT - Garmin Descent MK2 obsahuje všetky profily aktivít ako multišportové GPS hodinky Fénix 6 a umožňuje tak meranie aktivít na vode i na súši, a to vrátane golfu, behu, jazdy na bicykli, paddleboardingu, jazdy na kajaku a ďalších.

VSTAVANÉ SENZORY - GNSS, 3-osý kompas, výškomer, hĺbkový a teplotný senzor, gyroskop, Elevate® optický snímač pre meranie srdcového tepu na zápästí. Hodinky dokážu prijímať a pracovať so signálom troch najrozšírenejších globálnych satelitných systémov: americký GPS, ruský GLONASS a európske Galileo. Základným satelitným systémom naďalej zostáva GPS a satelitný funkcie sú tak v popise často zjednodušene označované ako "GPS". Satelitný signál sa využíva predovšetkým pre športové a navigačné funkcie hodiniek. GPS je schopné spoľahlivo a presne merať pozíciu, rýchlosť, tempo, vzdialenosť, čas a celý rad odvodených veličín. Hodinky pomocou GPS zobrazujú na displeji aj vašu aktuálnu pozíciu v mapovej stránke a prípadne navigujú na zadaný cieľ po automaticky alebo vopred naplánovanej trase.

 

 

MERANIE TEPU NA ZÁPÄSTÍ - vylepšený optický snímač tepu ponúka rýchlejšiu odozvu a presnejšie meranie a novo je schopný merať aj okysličenie krvi. Hodinky tiež ponúkajú možnosťou pripojenia externého ANT + alebo Bluetooth Smart snímača. Optické meranie prebieha priebežne po celý deň a automaticky meria a zaznamenáva dáta, vrátane určenia priemerného kľudového tepu. Meranie tepu funguje voliteľne aj počas ponorov (pomocou optiky alebo hrudného pásu). Podrobné vyhodnotenie meraných dát je k dispozícii v programe pre zariadenie Apple® alebo Android ™.

TOPOGRAFICKÉ A LYŽIARSKE MAPY - hodinky sú dodávané s mapou TopoActive s pokrytím celej Európy a ponúka možnosť routovanie trás s výberom najvhodnejšej trasy na základe trendov popularity a typu aktivity (napr. Pre beh, cyklistiku či pešiu turistiku), vytváranie okružných trás podľa zvolenej dĺžky okruhu , či vyhľadávanie bodov záujmu v najbližšom okolí. Lyžiarske mapy obsahujú názvy a hodnotenie obtiažnosti zjazdoviek pre 2000 rezortov z celého sveta


BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY ™ -
bezkontaktné platby GARMIN PAY patrí k najzaujímavejším šikovným funkciám hodiniek. Vo virtuálnej peňaženke hodiniek je možné zaregistrovať klasickou platobnú kartu (podmienkou je, aby vydávajúci banka podporovala platby Garmin Pay) a ďalej platiť hodinkami namiesto vašej bežnej platobnej karty. Hodinky pri platbe nevyžadujú ani prítomnosť originálne platobnej karty, ani nutnosť mať pripojený mobilný telefón. Hodinky sú pre platenie úplne samostatné. Zabezpečenie platby je zabezpečené PIN kódom, ktorý si pri aktivácii peňaženky sami zvolíte. Kým hodinky nezložíte z ruky, vyžadujú zadanie PIN kódu len pri prvej platbe. Pri všetkých platbách (aj u platieb nad 50 EUR) nie je následne potrebné zadávať PIN kód k platbe na platobnom termináli u obchodníka. Platby hodinkami majú pritom vyššie zabezpečenie, ako bežné platobné karty. Dôvodom je, že pri platbách hodinkami si terminály medzi sebou neposielajú kompletné informácie o čísle karty a jej majiteľovi. Tým, že sa PIN nezadáva na platobnom termináli súčasne nehrozí jeho prezradenia. Hodinky sú súčasne zo všetkých platobných nástrojov vždy po ruke a najbližšie platobnému terminálu. Platby hodinkami sú tak veľmi pohodlné a bezpečné.

SMART OZNAMY - na hodinkách môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia, keď vykonáte spárovanie s kompatibilným smartphonom Apple alebo Android. Po pripojení telefónu sa na displeji hodiniek objaví informácia o prichádzajúcich volaniach, SMS a ďalších notifikáciách. Z displeja hodiniek môžete ovládať hudobný prehrávač v telefóne, vrátane nastavenia hlasitosti alebo preskakovanie skladieb. Na displeji hodiniek môžete sledovať informácie o predpovedi počasia, je tiež možné nastaviť telefónne čísla, na ktoré sa odošle núdzová správa, ak hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehode. Pri zobrazení prichádzajúcich volaní sa na displeji hodiniek objavuje nielen číslo volajúceho, ale aj meno, ktoré je prevzaté z telefónneho zoznamu.

Obsah balenia :

 • počítač Descent™ Mk2i, Titanium Carbon Gray, Black Band
 • extra-dlhá (26 cm) nastaviteľná časť čierneho silikónového remienka
 • dátový / napájací kábel
 • užívateľský manuál

Parametre produktu
Akcelerometer: Áno
Anténa: EXO - je súčasťou kovové lunety okolo displeja
Barometrický výškomer / barometer: Áno
Batérie - typ: nabíjateľná Li-Ion
Batérie - výdrž: až 48h s GPS, až 15h GPS + hudba, až 80h v režime potápanie, až 32 hodín v režime potápaní + T1, až 96h UltraTrac, až 16 dní v režime smart hodiniek, až 35 dní expdiční mód, až 50 dní v úspornom režime hodiniek
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 280 x 280 pix
Displej - typ: farebný chróma TFT, transflektívny, MIP (Memory-In-Pixel)
Displej - uhlopriečka, veľ. Š. X v .: 1,4 "
Doba nabíjania: cca 2 hodiny
Dotykový displej: Nie
Gyroskop: Áno
Hmotnosť: 99,6 g
Kompas: Áno - elektromagnetický, trojosý, kompenzovaný
Odolnosť proti vibráciám: Áno (6G)
Podsvietený displej: Áno
Prevádzková teplota: -20 ° C až 45 ° C
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 52 x 52 x 17,8 mm
Materiál krycieho sklíčka: Zafír
Materiál remienka: Silikón
Materiál lunety: Titan s DLC povrchovou úpravou
Materiál tela hodiniek: Tvrdený polymér + titan
Vodeodolnosť: Áno 10 ATM (plávanie, šnorchlovanie)
Vysocecitlivý prijímač GLONASS: Áno
Vysocecitlivý prijímač GALILEO: Áno
Vysocecitlivý prijímač GPS: Áno
Šírka remienka: 26mm QuickFit ™

Mapy a pamäte
Basemap: Áno
Ďalšie mapy v dodávke: SKI Maps - zimné lyžiarske mapy
História aktivít: Áno
Aktualizácia golfových ihrísk - (prístup k bezplatnej aktualizácii databáz / máp): Áno
Mapy golfových ihrísk: Áno
Databáza golfových ihrísk: Áno, viac ako 41.000 ihrísk celého sveta
Mapy predinštalované: topoActive celej Európy
Možnosť dohraní máp: Áno
Prednahratá topografická mapa TopoActive: Áno
Vstavaná pamäť: Áno
Využiteľná vnútorná pamäť (max.): 32 GB
Waypointy / obľúbené / pozície: 1000

Vlastnosti produktu
Alarm na neaktivitu: Áno, graficky a vibračne
Auto Lap ® (aut. Začiatok nového kola): Áno
Auto Multisport (jednoduchá zmena športového módu): Áno; viac módov nastavenia
Auto Pause ® (zast. Tréning podla rýchl.): Áno
Auto Scroll (automatické premieňania informačných stránok na displ.): Áno
Automatické navýšenie cieľov aktivít (v závislosti od plnenia šťavu. Cieľov): Áno
Custom POIs (možnosť pridať body záujmu): Áno
Čas strávený v zónach srdcového tepu: Áno
Časové funkcie: čas (12 / 24h), dátum, stopky, odpočet, budík, východ / západ slnka, viac časových zón
Group tracking - (online sledovanie skupiny - GroupTrack) v mape aj v prístroji: Áno
Live tracking - (online sledovan - LiveTrack ™): Áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: Áno
Monitoring spánku: Áno
Multi-sport (beh, chôdza, bicykel, loď, plávanie atď.): Áno
Odhad doby regenerácie: Áno
Odhad spálených kalórií: Áno
Osobné rekordy: Áno
Počítadlo krokov: Áno
Profily aktivít: Áno
Animácia cvikov (Animated workouts): Áno
Recovery time: Áno
Slnko / Mesiac info: Áno (prostredníctvom Connect IQ)
Bezkontaktné platby GARMIN PAY: Áno
Smart notifikácia (napr. Sms, prichádzajúci hovor): Áno
Tréning intervalový: Áno
Tréning jednoduchý (čas / vzdialenosť / kalórie): Áno
Tréning pokročilý (tvorba vlastných tréningov; cielený tréning): Áno
Tréning silový (automatické počítanie opakovanie): Áno
Tréningový efekt: Áno
UltraTrac: Áno
Upraviteľná dátové polia: Áno
Vibračné upozornenie: Áno
virtual Partner® (závod proti rýchlosti / tempe): Áno
Virtual Racer ™ (závod proti nahrané aktivite): Áno
Výpočet plochy: Áno (prostredníctvom Connect IQ)
Zobrazenie predpovede počasia - dažďa / teploty (cez Bluethooth® zo smartfónu): Áno, voliteľne *

Užívateľské použitie
Beh v teréne: Áno
Bežec hobby - rekreačný: Áno
Cyklistika: Áno; viac módov nastavenia
Lyže / snowboard: Áno
Multisport - triatlon: Áno
Cestná cyklistika: Áno
Zjazdové lyžovanie: Áno
Skialpinizmus: Áno
Turistika: Áno
Vysokohorská turistika - horolezec: Áno

Bežecké funkcie
Dĺžka kroku - (iba s HR RUN, TRI): Áno
Doba kontaktu nohy so zemou - ľavá vs. pravá - (iba s HR RUN, TRI): Áno
Dynamika behu - Running Dynamics: Áno voliteľne
Meranie behu / chôdze na trenažéri / v budove: Áno
Metronóm: Áno
Odhad laktátového prahu - (iba s HRM RUN, TRI): Áno
Odhad VO2 max (z behu): Áno
Odhad výkonosti priamo pri aktivite - (iba s HRM RUN, TRI): Áno
Oscilácie behu - (% pomer sily z dĺžky a výšky kroku) (iba s HR RUN, TRI): Áno
Pripravenosť k tréningu - (meria zo srdcového tepu únavu) (len s HRM RUN, TRI): Áno
Tréning beh / chôdza i s nast. Alarmom (indiánsky beh / dlhý bežecký tréning): Áno

 
Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch