EON STEEL with boot potápačský počítač s USB káblom, Suunto

logo Suunto

Intuitívny potápačský počítač novej generácie, ktorý kombinuje v sebe pokročilú technológiu s brilantným farebným displejom a individuálne nastaviteľnými vlastnosťami a zobrazeniami.

Expedujeme do: 1 dňa
DOPRAVA ZDARMA
1 078,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Intuitívne a logicky ovládateľný, extrémne odolný počítač určený pre akéhokoľvek potápača. Obrazovka je ľahko čitateľná za akýchkoľvek svetelných podmienok a môže sa jednoducho ovládať tromi tlačidlami aj v najhrubších rukaviciach. Prístroj poskytuje možnosť jeho individuálneho nastavenia podľa potrieb a preferencii užívateľa so zobrazením dát, ktoré potrebuje mať stále na očiach. Veľmi odolné telo s vrchným krytom z nerezu a užívateľsky aktualizovaný softvér predurčuje tento prístroj pre dlhodobé potápanie v rôzne náročných podmienkach.

Individuálne prispôsobenie
Suunto EON Steel ponúka nový jedinečný spôsob prispôsobenia počítača potrebám užívateľa. Pomocou funkcie Suunto Custom DisplayTM si môže užívateľ na mieru upraviť svoj Suunto EON Steel wit boot tak, aby zobrazoval iba to, čo chce a potrebuje pre danú úroveň potápania. Je to prvý počítač, ktorý umožňuje užívateľovi prispôsobiť si takmer každý prvok rozhrania.
Užívateľ si môže prispôsobiť štýl zobrazenia, užívateľské displeje, dáta, ktoré sa budú zobrazovať a nakoniec spôsob nosenia alebo ochrany prístroja.

Klasický a grafický štýl zobrazovania
V závislosti od osobných preferencií, si užívateľ môžete vybrať medzi klasickým alebo grafickým spôsobom zobrazovania údajov na displeji počítača. Klasický spôsob ponúka tradičné textové rozhranie a vizuálne zobrazuje rôzne údaje v odlišných farebných grafoch.

Až 4 užívateľské voliteľné displeje
Možnosť nastaviť si rôzne obrazovky ponúka množstvo volieb, ktoré vyhovujú užívateľovým potrebám. Či je to možnosť zobrazenia najdôležitejších informácií na jednej obrazovke alebo zobrazenie ďalších informácií alebo funkcií na niekoľkých obrazovkách, je to len na voľbe užívateľa, ktorý nimi môže ľahko prechádzať aj pod vodou počas ponoru.

Definovať čo je zobrazené
Po pripojení Suunto EON Steel na osobný počítač  sa môže pomocou Suunto softvéru DM5 definovať, ktoré informácie sa zobrazia, kde sa zobrazia, alebo ktoré polia, resp. funkcie sa úplne vypnú.

Fyzické prispôsobenie prístroja potrebám užívateľa
Suunto EON Steel sa môže nosiť s klasickým remienkom alebo gumičkovým pripevnením (bungee). Rovnako je k dispozícii gumené ochranné puzdro pre väčšiu ochranu počítača. Všetko je súčasťou balenia prístroja.

Širokouhlový farebný displej BrightSeeTM
Super jasný displej a vysoký kontrast farieb zaručuje čitateľnosť dát pri potápaní za akýchkoľvek podmienok.

Farebný BrightSeeTM displej
Vďaka novému, inovatívnemu, široko uhlovému BrightSeeTM farebnému displeju, Suunto EON Steel ponúka potápačom bezkonkurenčnú jasnosť, perfektnú čitateľnosť tak na slnku ako aj pod veľkým náklonom. Kombinácia displeja a sklárskej technológie minimalizuje nežiaduce odrazy zrkadlenia a zlepšuje maximálny uhol pohľadu.

Vysoko farebné kontrasty
Vylepšené optické lepenie TFT displeja zaisťuje vysoké farebné kontrasty a veľkú viditeľnosť pre čítanie za rôznych podmienok, či sa potápa v plytkej vode alebo v temnej hlbine.

Užívateľský aktualizovaný displej
Suunto EON Steel je prvý Suunto potápačský počítač, ktorý umožňuje užívateľovi aktualizovať softvér počítača, vrátane CCR vylepšenia pre ponory s rebreatherom. Suunto DM5 bude automaticky kontrolovať aktualizáciu firmwearu, a to hneď po pripojení Suunto EON Steel na osobný počítač. V prípade online pripojenia sa automaticky aktualizuje na najnovšiu verziu.

Jednoduché ovládanie
Jednoduchá interakcia s menu a tromi tlačidlami umožňuje jednoduché ovládanie počítača Suunto EON Steel. Vďaka úplnému užívateľskému prispôsobeniu a dôslednému zobrazovaniu dát, prístroj Suunto EON Steel sa prispôsobuje meniacim sa užívateľovým potrebám.

Vhodný pre všetky ponory
Suunto EON Steel je vybavený módmi ako Gauge, Air, Nitrox a Trimix a model Suunto FusedTM RGBM maximalizuje čas ponoru. Fixed point CCR mód pre ponory s rebreatherom bude k dispozícii v priebehu roka 2015.

Suunto FusedTM RGBM
Prístroj využíva dekompresný algoritmus Suunto FusedTM RGBM, ktorý bol vyvinutý Suuntom v spolupráci s Dr. Bruce Wienke. Fused RGBM kombinuje v sebe dekompresný model Suunto Technical RGBM a Full RGBM. Tento model v súčasnosti predstavuje najkompletnejší bublinový model pre poskytovanie presných a spoľahlivých dát pre výstupy či už s CCR alebo dýchacím systémom s otvoreným okruhom. Prístroj jednoducho prepína medzi obidvomi algoritmami s cieľom poskytnúť potápačovi najvhodnejšiu rýchlosť výstupu v závislosti na druhu ponoru.
Rekreačným potápačom pomáha maximalizovať bezdekompresný čas na dne a minimalizovať celkový čas výstupu, čím získavajú maximum z pobytu pod vodou. Technickým a hĺbkovým potápačom umožňuje efektívnejšie riadenie ponoru tým, že im umožňuje pomaly neprerušovaný výstup z hĺbky a následne kratší celkový dekompresný čas.

Plánovanie ponorov pomocou Suunto DM5
Nový softvér DM5 s Movescount priniesol zmenu v dizajne, ľahkosti používania a intuitívneho ovládania a napomáha získať maximum zo Suunto potápačského počítača. Pomocou neho si užívateľ môže individuálne prispôsobiť svoj počítač.
Pomocou grafického plánovača Suunto DM5 je veľmi jednoduché plánovanie profilu ponorov vrátane zmesí a záložných plánov.
So softvérom Suunto DM5 pre Windows a Mac si môže užívateľ ľahko plánovať svoje ponory a po ich naplánovaní, preniesť svoj plán do svojho počítača pomocou priloženého USB kábla. Suunto DM5 umožňuje aj prenos dát ponorov z denníka prístroja do notebooku pre detailnú analýzu.
Špeciálne pre Suunto Eon Steel sú v aplikácii DM5 vytvorené dve funkcionality. Prvá umožňuje  prispôsobenie si displeja prístroja a druhá zaisťuje aktualizáciu softvéru.
Suunto DM5 je prepojený s portálom Movescount.com, kde si užívateľ prezerať svoje ponory, sledovať pokroky, pridávať obrázky alebo mapy lokalít, ako aj zdieľať svoje skúsenosti a zážitky s priateľmi.

Prémiové materiály a extrémna odolnosť
Rám prístroja je vyrobený z nerezovej ocele a puzdro je vystužené z kompozitných materiálov s viac ako 50% sklenenými vláknami. Vysoko trvanlivé a odolné sklo XensationTM bolo vyrobené aby odolalo najtvrdším podmienkam.  
Robustná strojová konštrukcia bola intenzívne testovaná pre dlhú životnosť a zaručuje vode odolnosť do 150m. Izolovaný tlakový senzor poskytuje stabilný a presný výkon.

Nabíjateľná batéria
Prístroj je vybavený nabíjateľnou batériou a pri plnom nabití Suunto EON Steel poskytne 20-40 hodín prevádzky, čo je dostatočne pokryje týždenný pobyt na lodi. Prístroj sa začne automaticky nabíjať zakaždým, keď sa pripojí k počítaču. Prípadne je k dispozícii nabíjačka Suunto Charger (k dispozícii ako samostatné príslušenstvo).

Suunto Tank Pod
Suunto Tank Pod je voliteľný bezdrôtový vysielač tlaku, ktorý umožňuje zobraziť aktuálny tlak plynu vo fľaši. Odolná digitálna komunikačná technológia prináša nie len zlepšenú stabilitu signálu, ale tiež novú vlastnosť, ako je viacnásobné tlakové údaje z 10 rôznych Suunto vysielačov a ich automatickú detekciu. Každý Tank Pod je určený pre jednu plynovú zmes.Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch