Potápačský počítač D4i, Suunto

čierna
biela
biela
limetková
limetková

 

logo Suunto

D4i je zdokonalený dekompresný potápačský počítač nabitý funkciami v štýlovom farebnom puzdre vo veľkosti hodiniek s mäkkým komfortným silikónovým remienkom.

Farba

 

Expedujeme do: 24 hodín
DOPRAVA ZDARMA
398,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Suunto D4i ponúka prepracovaný freedive mód, možnosť bezdrôtového merania tlaku plynu, ako aj výpočet zostávajúceho času ponoru na základe úbytku dýchacieho plynu.
Suunto D4i Black, USB je všestranný náramkový počítač vychádzajúci z overených vlastností svojho predchodcu Suunto D4.

Suunto D4i disponuje vylepšenými inteligentnými funkciami, inovatívnym „free dive“ módom, algoritmom Suunto RGBM Deep Stop a navyše bezdrôtovým meraním tlaku plynu vo fľaši a odhadom zostávajúceho vzduchového času. Je určený pre nádychové potápanie a potápanie s prístrojom. Suunto D4i tiež umožňuje potápačom, ktorí kladú dôraz na zábavu, plánovať a analyzovať ponory, nájsť si priateľov a zdieľať svoje skúsenosti a zážitky naživo prostredníctvom aplikácie Suunto DM4 so softvérom Movescount.

Bezproblémové monitorovanie tlaku vo fľaši
Suunto D4i obsahuje voliteľnú bezdrôtovú integráciu plynu pre jednoduché sledovanie tlaku dýchacieho plynu v potápačskej fľaši. Rýchlym pohľadom na zápästie získate informáciu o aktuálnom tlaku plynu vo fľaši v baroch, ako aj údaj o hodnote tzv. „dispozičného času“, ktorý je založený na kalkulácii úbytku tlaku plynu vo fľaši a aktuálnej spotreby dýchacieho plynu v závislosti od hĺbky.

Podeľte sa o svoje potápačské zážitky so svetom
Pomocou softvéru DM4 s Movescount na svojom laptope si jednoducho môžete synchronizovať svoje Suunto D4i s Movescount.com online komunitou, kde si môžete ukladať a zdieľať informácie o svojich ponorov, vrátane fotografii. S Movescount aplikáciou sa môžete podeliť o svoje tipy na zaujímavé potápačské lokality a spojiť sa s ostatnými potápačmi z celého sveta.
Jednoduché ovládanieĽahko čitateľný matrix displej a elektro-luminiscenčné podsvietenie umožňujú jasné a zreteľné zobrazovanie dôležitých údajov o ponore vrátanie hĺbky, času ponoru a dekompresného statusu.

Všestranné režimy
V módoch Air a Nitrox, prístroj zobrazuje aktuálnu a maximálnu hĺbku, aktuálny čas, čas ponoru a dekompresný čas, teplotu. Zvukové a vizuálne alarmy pre hĺbku a čas varujú, keď nastane čas pre výstup. V nitroxovom móde si užívateľ môže predĺžiť čas pod vodou pomocou nastavenia obsahu kyslíka v dýchacej zmesi medzi 21% až 50% a nastaviť parciálny tlak kyslíka medzi 0.5 až 1.6 bar.Funkcia bezdekompresného plánovača napomáha naplánovať ponor. Vložením plánovanej maximálnej hĺbky ponoru, Suunto D4i zobrazí ako dlho môžete potápať bez toho, že by ste museli prevádzať dekompresné zastávky.

Freedive režim
Suunto D4i ponúka vylepšený Apena Timer a prepracovaný Freedive mód so všetkými potrebnými funkciami pre freediving.Suunto D4i vám poskytuje presnú hĺbku, zaznamenaný čas, ako aj alarmy. Prístroj je naprogramovaný, aby zaznamenával hĺbku 3x za sekundu z dôvodu zaistenia presnosti údajov o dosiahnutej maximálnej hĺbke.

Flexibilný dekompresný model
Suunto D4i využíva Suunto RGBM (Reduced Gradient Bubble Model) Deep Stop algoritmus pre dekompresné výpočty, ktorý umožňuje nepretržitú dekompresiu pre optimalizáciu výstupového času. Používaný algoritmus pre dekompresnú kalkuláciu je možné prispôsobiť pomocou individuálneho/výškového nastavenia. Tento algoritmus rovnako umožňuje zvoliť si medzi tradičnými bezpečnostnými zastávkami (Safety Stops) alebo hlbokými zastávkami (Deep Stops). Hlboké zastávky sú dekompresné zastávky, ktoré sa prevádzajú hlbšie ako tradičné zastávky s cieľom minimalizovať tvorenie mikrobublín.

Plánovanie a prezeranie
Pomocou zabudovaného plánovača ponorov si môžete ešte pred vstupom do vody vyskúšať následné ponory, zobraziť bezdekompresné časy pre rôzne hĺbky. Po ponore si môžete ľahko prenášať údaje o ponore do svojho PC pre ďalšiu analýzu pomocou priloženého USB PC prepojenia a Suunto DM4 softvéru, ktorý zahŕňa detailný denník s grafickým zobrazením všetkých ponorov.

Byť „IN“
Moderný, sviežo farebný dizajn sa prejavuje nie len v stvárnení samotného puzdra hodiniek, ale aj v podobe ponuky komfortných silikónových remienkov v rôznom farebnom prevedení. Farba puzdra je farebne zladená s remienkom.

Kľúčové vlastností a funkcie Suunto D4i :

 • voliteľná plynová integrácia – aktuálny tlak plynu a zostávajúci vzduchový čas
 • kontinuálna dekompresia s algoritmom Suunto RGBM
 • štyri režimy potápania: Air (vzduch), Nitrox, Freedive (nádychové potápanie), OFF (vypnutý)
 • aktualizovaný softvér
 • inovatívny časovač Apnea Timer a časovač v módoch Air/Nitrox
 • užívateľský príjemný dizajn s ľahko čitateľným matrix displejom
 • zabudovaný plánovač ponorov
 • podrobné grafické záznamy a informácie ponorov na svojom laptope pomocou priloženého USB PC prepojenia a Suunto DM4 s Movescount

Balenie obsahuje:

 • prístroj Suunto D4i s mäkkých silikónovým remienkom
 • 2ks ochrannej fólie proti poškriabaniu displeja
 • manuál na DVD, Quick Guide, záručný list

Neobsahuje USB kábel a predlžovací remienok v príslušnej farbe.

 


Suunto D4i NOVO WHITE, USB I.png


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch