Potápačský set X-ONE-PIRATE JUNIOR, Mares

logo Mares

Trojdielny šnorchlovací set pre deti vo veľmi dobrej kvalite v peknom dizajnovom prevedení.

Farba

Veľkosť

 

Expedujeme do: 3 dni
Doprava už od 6,00 €
Pôvodná cena: 69,00 €
62,10 € s DPH
10% Zľava
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Potápačský set X-ONE PIRATE JUNIOR

Detský set PIRATE je určený pre deti vo veku od 5 do 11 rokov, samozrejme záleží na vyspelosti dieťaťa. Set PIRATE vyniká svojou kvalitou a patrí k veľmi dobre predávaným tovarom, ktorý Vám jednoducho ušetrí Vaše peniaze.

Potápačské okuliare PIRATE

Z produkcie Mares Aquazone nápadne dizajnom pripomína slávnu masku X-VISION. Súčasťou sú aj odolné EZ pripojiteľné pracky. Samozrejmosťou je veľmi mäkká a komfortná silikónová lícnica s vynikajúcimi priľnavými vlastnosťami a schopnosťou bez problémov utesniť rôzne typy detských tvári.

Maska je kombinovaná s juniorským šnorchlom s polosuchou SEMI DRY TOP špičkou pre lepšiu odolnosť voči vlnám, spoľahlivým výdychovým ventilom pre ešte jednoduchšie a ľahšie prepláchnutie dýchacej trubice od zbytkovej vody a v neposlednom rade hypoalergénnym, silikónovým náustkom.

Plutvy X-ONE JUNIOR

  • Nastaviteľný remienok k plutvám bez praciek
  • Dierovaná kapsa na nohu zabraňuje padákovému efektu
  • Krátka plutva s kanálikovým systémom "Channel Trust" (patent Mares)
  • Plutvy sú vhodné na cestovanie

Skvelá voľba pre deti a menších juniorov

Set PIRATE je vyrobený z odolných plastov a vysokokvalitného silikónu z ktorého je vyrobená silikónová lícnica a náustok šnorchla.
Maska PIRATE má veľmi príjemný, mäkký a výborne tesniaci silikón ako na mieru vyrobený pre komerčné šnorchlovanie. Zorné pole masky je predĺžené smerom dole, čo je pri šnorchlovaní veľmi dôležité, vidíte tak výborne pod seba, rám je však rozšírený aj smerom do bokov, čo má zas pozitívny vplyv na periférne videnie. Pracky sú umiestnené priamo na lícnici, čím sa eliminuje tlak na stred rámu vznikajúci počas zanorenia.
Šnorchel s ventilom má výškovo nastaviteľný klip pre uchytenie masky, ohybný silikónový kĺb, vďaka čomu sa šnorchel pod vodnou hladinou dokáže lepšie prispôsobiť vlnám a tlak vyvíjaný na ústa sa tým zredukuje. Samozrejmosťou je výpustný ventil pre ľahšie a efektívnejšie prepláchnutie dýchacej trubice.
Plutvy X-ONE JUNIOR majú síce kratšiu dĺžku, ale vďaka kanálikovému, odtokovému systému Channel Trust dokážu efektívnym spôsob využiť prenos sily z nohy na plutvu a Vaše zábery nohou tak budú silné a dynamické. Výhodou je aj ich menšia veľkosť, čím sú vhodné aj na cestovanie.

Set X-ONE PIRATE JUNIOR je dodávaný so šnorchlovacou taškou na uskladnenie


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch