EXPRESS ADJ remienkové plutvy, Suunto

modré
oranžové
čierne
červené
ružové

 

logo Suunto

Inovatívne remienkové plutvy využívajúce pružinový efekt pre čo najefektívnejší a najvýkonnejší kop. Pohodlie, výkon a účinnosť sú hlavné atribúty tohto stroja pohonu pod vodou.

Farba

Veľkosť

 

Expedujeme do: 1 dňa
Doprava už od 6,00 €
98,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Remienkové plutvy od firmy Technisub, ktoré sú svojim dizajnom a patentovanými technológiami predurčené pre pohodlné a efektívne vyžitie. 
Otvorená papučka je vyrobená z mäkkej termoplastickej gumy, ktorá má v rôznych častiach rôznu hrúbku. Vďaka svojmu anatomickému tvaru pohodlne drží nohu na správnom mieste a zabezpečuje optimálny prenos energie kopu z chodidla na listovú časť plutvy.

Express plutvy pracujú na rovnakom princípe ako populárne plutvy Slingshot a Hotshot. Funkcia silikónových pružín bola u plutiev Express nahradená novou patentovanou membránou z veľmi pružnej gumy nazvanou "Armadillo" (pásovec). 
Táto pružinová technológia namiesto silikónových pružín má pri špičke tzv. "Armadillo", teda predĺženú membránu z ultra elastickej gumy.

Rovnako ako silikónové pružiny aj táto membrána pri kope smerom nadol akumuluje energiu, ktorú uvoľní pred kopom smerom nahor a tým zvyšuje efektivitu a výkon plutiev pri zábere.
Spojenie papučky a listu je posunuté až do polovice chodidla, vďaka čomu sa menej zaťažujú prsty a členok. 

Spodná časť botky má na celej ploche protišmykový úpravu.Armadillo taktiež premosťuje medzeru medzi prednou časťou papučky a zadnou časťou listu plutvy, čím eliminuje prenos vody cez plutvu.
Plutvy majú ESBS systém ("ergonomic strap and buckle system"), ktorý predstavuje rýchlo nastaviteľný a uvoľňujúci upínací systém skladajúci sa z ergonomického remienka a praciek. 

Špeciálne vytvarovaný remienok s veľkým okom v strede umožňuje ľahké nazúvanie a vyzúvanie plutiev, a rovnako ľahkú manipuláciu aj v hrubých rukaviciach.

Vlastnosti:

  • pružinový efekt
  • anatomicky tvarovaná papučka s rozdielne hrubými zónami poskytuje nie len vysoký komfort ale aj maximálny prenos energie na list plutvy
  • Armadillo zóna - membrána z ultra pružnej gumy
  • protišmyková úprava
  • bočné gumené rebrá zabezpečujúce vedenie vody pozdĺž celej dĺžky plutvy pre minimalizáciu vedľajších účinkov
  • remienok so systémom ESBS

 

Farby: čierna, modrá, ružová, oranžová, červená
Veľkosti: Small, Regular, X-LargeVýhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch