Vyvažovacia vesta ORIGIN SPORT AT - AIRTRIM veľkosť M - obsolete, Mares

logo Mares

Systém Airtrim už dávno nie je nevyskúšanou novinkou. Ľahké vyvažovanie, kedy stlačením jediného tlačidla vypustíte vzduch z vesty v akejkoľvek pozícii, môžete teraz vyskúšať aj Vy.

Dostupnosť tohto tovaru si u nás overte.

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Vesta Origin Sport má vrecká na integrovanú záťaž a je vyrobená z extrémne odolného materiálu. Je ideálnou voľbou pre inštruktorov rekreačného potápania, pretože sa na ňu dá ľahko namontovať klasický inflátor, čo umožňuje predvádzanie oboch systémov pri kurzoch.

Chcete pod vodou viac pohodlia? Nenechajte sa obťažovať nutnosťou meniť polohu a zdvíhať ruku pri každom vypustení vzduchu z vašej vyvažovacej vesty! Kúpte si vyvažovaciu vestu Mares s jedinečným systémom Airtrim!

Systém Airtrim je prvým a stále jediným systémom pre ovládanie vztlaku pomocou pneumatických ventilov. Systém je patentovaným výsledkom vývoja spoločnosti Mares. 
Ovládanie systému Airtrim je ergonomicky umiestnené na boku vyvažovacej vesty a je tak vždy po ruke. Hlavným prínosom je však to, že ovládať vztlak – prifukovať alebo vypúšťať vzduch – môžete kedykoľvek bez ohľadu na vašu polohu pod vodou. Systém Airtrim sám vyhodnotí, ktorý z vypúšťacích ventilov je nutné otvoriť a ušetrí vám tak zbytočné pohyby a čas nutný na vykonanie manévru.

Veľkosť M
>> Link na tabuľku veľkostí <<


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch