Darčekový certifikát OPEN WATER DIVER, Altira

 

logo Altira

Zdokonaľovací kurz pre potápačov.

Expedujeme do: 24 hodín
DOPRAVA ZDARMA
315,00 € s DPH
ks

MÁTE OTÁZKU?   Radi Vám poradíme...

+421 903 545 130

Po objednaní kurzu bude na Vašu adresu odoslaný darčekový certifikát.

Bližšie podrobnosti k absolvovaní kurzu Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky.
Pri objednávaní vložte prosím do formulára meno obdarovaného človeka.


Základné informácie o kurze :
V tomto kurze potápania pre začiatočníkov sa dozvieš a naučíš všetko potrebné pre bezpečné a radostné prístrojové potápanie. V priebehu kurzu získaš znalosti a zručnosti na všetky bežné formy rekreačného potápania. Po absolvovaní kurzu získaš medzinárodne a doživotne platný potápačský certifikát SDI, ktorý Ťa oprávňuje potápať sa na celom svete a otvorí Ti dvere potápačských základní. Umožní Ti mimo iného požičiavať si v zahraničí výstroj a plniť si vlastné fľaše na plniacich staniciach. Spolu s ďalšími potápačmi sa môžeš potom zúčastňovať aj náročnejších ponorov určených len pre certifikovaných potápačov.

Kurz sa skladá z teoretickej a praktickej časti. V rámci teoretickej časti absolvuješ 5 zaujímavých teoretických lekcií. V dnešnej dobe je ťažiskom modernej výučby praktická časť kurzu. Praktická časť pozostáva z bazénovej prípravy a potom z ponorov na otvorenej vode.

Najprv sa zoznámiš s výstrojom, naučíš sa ho bezpečne používať a ovládať v kontrolovanom prostredí bazéna a potom si to všetko zopakuješ na otvorenej vode – v skutočnom potápačskom prostredí, ktorým môže byť nejaké jazero, alebo aj more. A to všetko absolvuješ jednoduchou a zábavnou formou pod naším profesionálnym vedením.


Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch