Technický zázrak menom Garmin Descent MK2i

POTÁPAČSKÝ POČÍTAČ PRE OBA TVOJE SVETY – ten pod hladinou, aj ten na súši. Nová generácia potápačškých hodiek prináša množstvo fukcí pod vodou, ale aj na každodenný pobyt na pevnine.

garmin descent MK2i

 

DESCENT Mk2i má množstvo režimov pre technické, rekreačné aj voľné potápanie. ABC senzory a 3D kompas na použitie pod hladinou, GPS pre označenie vstupov a výstupov ponorov na povrchu.

Na zemi využijete Descent ako prémiové multišportové hodinky s GPS (podporujú multi-GNSS) množstvom športových aplikácií, pulzomerom na zápestí s Pulse Ox senzorom, s pokročilými tréningovými funkciami, bezkontaktnými platbami Garmin Pay, úložiskom pre hudbu a smart upozorneniami. Model Descent Mk2i má naviac sonarovú technológiu SubWave™ pre monitoring tlaku vo fľašiach senzorom Descent T1 ( predáva sa zvlášť)

Nové: INTEGRÁCIA VZDUCHU

Spárujte s vysielačom Descent T1 pre integrované monitorovanie tlaku až v 5 fľašiach pomocou sonarovej dátovej siete SubWave™.

garmin descent MK2i T1

 

Nové: Režimy potápania

Množstvo režimov pre potápanie s jedným alebo vicerými plynmi( vrátane nitrox a trimix), hĺbkomer, nádychové potápanie (Apnea), lov nádychovým potápaním (Apnea Hunt / Speafishing) a rebreather s uzavretým okruhom (CCR). Každý z režimov si môžete upraviť a pridať ďalšie obrazovky, ktoré obsahujú údaje, ktoré potrebujete Vy.

Nové: Povrchové MULTI-GNSS

Pokročilá satelitná technológia pre presnejší záznam bodov vstupu a výstupu, či aktivity na súši.

Nové: Denník ponorov

Ukladajte a vyhodnocujte svoje ponory. V hodinkách môžete uložiť až 200 ponorov. Nahrať si ich môžete aj do aplikácie DIVE, ktorá má neobmedzenú kapacitu. Vaše záznamy môžete zdieľať s ostatnými potápačmi.

Nové : Pulse OX senzor

Meranie saturácie kyslíkom pre výškovú aklimatizáciu, monitoring spánku a meranie medzi aktivitami Apnea/APnea Hunt. Optický senzor meria priamo na vašej pokožke aktuálnu hladinu vstrebaného kyslíka.

Nové: Pokročilé športové metriky

Kompletná sada meraní vrátane špeciálnych bežeckých a fyziologických metrík, Vo2 Max, doby zotavenia a iné.

Descent Mk2 po predošlej generáci zdedil množstvo funkcí, ktoré sú pre hodinky Garmin štandardom. Pre pobyt na súši je vybavený množstvom športových aplikácií ako beh, cyklistika , plávanie, bežky, golf a iné. Navigačné funkcie do mesta aj do prírody, smart funkcie s pripojeným telefónom a kompatibilitu so satelitným komunikátorom inReach.

Vzhľad a funkcie hodiniek si môžete prispôsobiť podľa seba s množstvom pozadí, aplikácií a widgetov na Connect IQ store, ktoré sú zdarma.

garmin descent MK2i

Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch