MARES EPIC ADJ 82X, nový standard pre automatiky

Nový EPIC ADJ 82x je medzi automatikami Mares absolútne špičkový model. Je zavŕšením desiatok rokov skúseností pri vývoji vysoko výkonných automatík. Prvý aj druhý stupeň sú veľmi náročným výrobným procesom opatrené povrchovou úpravou PVD. Toto zušľachtenie povrchu poskytuje vynikajúcu ochranu proti poškriabaniu a korózii, je tiež zárukou, že automatika vám bude skvele slúžiť po dlhú dobu.

82x je membránový vyvážený prvý stupeň, ktorý poskytuje neporovnateľný komfort pri dýchaní a konštantný výkon v akejkoľvek hĺbke. Päť otočných stredotlakových výstupov (4 radiálne, 1 vertikálna) umožňuje ľubovoľnú konfiguráciu pre športové, sidemount alebo technické potápanie.

 Vôbec prvýkrát sú všetky strednotlakovej výstupy opatrené patentovaným systémom Mares Dynamic Flow Control (DFC), ktorý zaručuje extrémne nízky pokles strednotlakovej vo fáze nádychu a tým plynulú dodávku plynu, a to v akejkoľvek hĺbke.

 Kovové telo druhého stupňa zaručuje úplnú spoľahlivosť pri ponoroch v studených vodách, zároveň je opticky mimoriadne vydarenej.

 S automatikou EPIC nastupujú dve technologické novinky Mares. Druhý stupeň je pneumatický vyvážený, jeho reakcie sú ešte mäkšie a prirodzenejšie. Prvýkrát možno individuálne nastavovať dýchaní odpor.

 novativní Twin Power System umožňuje individuálne nastaviť množstvo privádzaného plynu. Otočením točidla Twin Power je možné zvýšiť prívod plynu a reagovať tak na zvýšenú námahu, napríklad v prípade silných prúdov počas ponoru.

Na trhu nie je žiadna iná automatika, ktorú by bolo možné prispôsobovať individuálnym potrebám potápačov takto flexibilne.

 

<< Pozri si aktuálnu ponuku >>

Ďalšie obrázky

Výhodné ceny a  zľavy
k výrobkom kupóny a darčeky
Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Radi Vám poradíme
Kamenná predajňa v Trenčíne.
Príďte si tovar vyskúšať
Autorizovaný servis
Spoľahlivá technika pri ponoroch